Učitelj je ličnost koja pomaže, olakšava, podstiče. Učitelj usmjerava, animira, savjetuje. Učitelj je stub obrazovanja. Uloga učitelja u životu i razvoju svakog pojedinca je velika.

Naša škola već tradicionalno povodom Svjetskog dana učitelja organizuje priredbu za penzionisane radnike. Na taj način želimo da se zahvalimo svim učiteljima za njihov trud i znanje koju su nam prenijeli.

Nakon priredbe na kojoj su naši učenici pokazali svoje muzičke, glumačke, recitatorske i plesne talente, druženje je nastavljeno u zbornici škole. Kolege su se podsjetile svojih radnih dana, planiranja, pripremanja, velikih odmora, izleta i dječijih osmijeha. Zadovoljni što su ponovo na okupu na mjestu na kojem su proveli svoj radni vijek zapjevali su i zaigrali.

Hvala svim učenicima i kolegama koji su organizovali ovu manifestaciju.

Takođe se zahvaljujemo stranici “Dobojski info” na medijskoj podršci

—>”Dobojski info” DOBOJ: Prijem za penzionisane učitelje OŠ “Sveti Sava”

Categories: Novosti